cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Działki na sprzedaż Mrągowo - Oferty sprzedaży działek
15 ogłoszeń
Od najnowszych
15 ogłoszeń
Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Mrągowo
Mrągowo,warmińsko-mazurskie
294 000 zł3 000 m² 98 zł/m²
Archiwalne
Działka komercyjna uzbrojona, ul. Mały Rynek
Mrągowo,warmińsko-mazurskie
3 550 000 zł795 m² 4 465,41 zł/m²
Archiwalne
Działka rolno-budowlana przy lesie Mrągowo
Mrągowo,warmińsko-mazurskie
140 000 zł1 272 m² 110,06 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana z linią brzegową Mrągowo
Mrągowo,warmińsko-mazurskie
182 720 zł1 142 m² 160 zł/m²
Archiwalne
Działka inwestycyjna Mrągowo
Mrągowo,warmińsko-mazurskie
2 900 000 zł29 900 m² 96,99 zł/m²
Archiwalne
Działka inwestycyjna uzbrojona Mrągowo
Mrągowo,warmińsko-mazurskie
170 000 zł2 757 m² 61,66 zł/m²
Archiwalne
Działka rolno-budowlana przy lesie Mrągowo
Mrągowo,warmińsko-mazurskie
90 000 zł4 500 m² 20 zł/m²
Archiwalne
Działka rekreacyjna przy lesie Mrągowo
Mrągowo,warmińsko-mazurskie
59 000 zł1 439 m² 41 zł/m²
Archiwalne
Działka rekreacyjna przy lesie Mrągowo
Mrągowo,warmińsko-mazurskie
39 000 zł1 012 m² 38,54 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Mrągowo
Mrągowo,warmińsko-mazurskie
39 000 zł1 100 m² 35,45 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Mrągowo
Mrągowo,warmińsko-mazurskie
90 000 zł1 000 m² 90 zł/m²
Archiwalne
Działka rolno-budowlana przy lesie Mrągowo
Mrągowo,warmińsko-mazurskie
252 000 zł7 200 m² 35 zł/m²
Archiwalne
Działka rekreacyjna przy lesie Mrągowo
Mrągowo,warmińsko-mazurskie
64 000 zł1 439 m² 44,48 zł/m²
Archiwalne
Działka rekreacyjna przy lesie Mrągowo
Mrągowo,warmińsko-mazurskie
64 000 zł1 439 m² 44,48 zł/m²
Archiwalne
Działka rekreacyjna ogrodzona Mrągowo
Mrągowo,warmińsko-mazurskie
15 000 zł380 m² 39,47 zł/m²
Archiwalne
Działka rolna z dojazdem asfaltowym Mrągowo
Mrągowo,warmińsko-mazurskie
7 320 000 zł1 220 000 m² 6 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona, ul. Lubelska
Mrągowo,warmińsko-mazurskie
29 999 €1 539 m² 19,49 €/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona Mrągowo
Mrągowo,warmińsko-mazurskie
2 900 000 zł80 000 m² 36,25 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Mrągowo
Mrągowo,warmińsko-mazurskie
300 000 zł18 571 m² 16,15 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana z linią brzegową Mrągowo
Mrągowo,warmińsko-mazurskie
296 800 zł2 968 m² 100 zł/m²
Archiwalne
Działka siedliskowa przy lesie Mrągowo
Mrągowo,warmińsko-mazurskie
200 000 zł11 600 m² 17,24 zł/m²
Archiwalne
Działka rolna przy lesie Mrągowo
Mrągowo,warmińsko-mazurskie
1 094 000 zł54 700 m² 20 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie, ul. Sienkiewicza
Mrągowo,warmińsko-mazurskie
220 000 zł1 152 m² 0,19 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Mrągowo
Mrągowo,warmińsko-mazurskie
120 000 zł2 029 m² 59,14 zł/m²
Archiwalne
Działka rekreacyjna z linią brzegową Mrągowo
Mrągowo,warmińsko-mazurskie
99 000 zł900 m² 110 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Działki Mrągowo
Włącz powiadomienia