Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Mrągowo - Oferty sprzedaży nieruchomości

68 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

68 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Mazurskie

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

310 000 zł62 m² 5 024,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie w bloku w doskonałej lokalizacji miasta na osiedlu Mazurskim w Mrągowie. Mieszkanie jasne, słoneczne i zadbane, z dobrym rozkładem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Mazurskie

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

265 000 zł43 m² 6 191,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie ciche, ciepłe, środkowe. Budowane nie z wielkiej płyty. W pobliżu szkoła, przedszkole, centrum handlowe, biedronka, przychodnia zdrowia, apteka i kościół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Mazurskie

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

299 000 zł61 m² 4 901,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Mrągowo

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

140 000 zł1 272 m² 110,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka z widokiem na Jezioro Dadaj - Wilimy Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży widokowej działki we wsi Wilimy koło Biskupca. Działka posiada wydane Warunki Zabudowy dla budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową Mrągowo

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

182 720 zł1 142 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mrągowo eko park - miejsce dla ciebie Działki przeznaczone są dla osób, które cenią sobie spokój i ciszę w mazurskich okolicznościach przyrody i nie przepadają za warkotem silników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynowa

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

250 000 zł47 m² 5 282,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Doskonałe mieszkanie dla rodziny 2+1, wszędzie blisko: szpital, apteka, plac zabaw, sklepy, urzędy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Szkolna

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

375 000 zł56 m² 6 660,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy o pow. 56,3 m2 usytuowany jest na parterze budynku mieszkalno-usługowego, wybudowanego w 2010r. Lokal składa się z 1 dużego pomieszczenia i łazienki. Pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sołtyska

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

690 000 zł110 m² 6 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Przepięknie położony dom nad jeziorem w spokojnej okolicy , a jednocześnie bardzo blisko centrum miasta-10minut spacerem. Wszędzie blisko do plażyh, amfiteatru, sklepów i szkoły. Dom po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Szkolna

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

375 000 zł56 m² 6 660,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piaskowa

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

275 000 zł62 m² 4 449,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Polecamy gotowe do zamieszkania, 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na panoramę miasta, zaledwie kilometr od centrum Mrągowa. Osiedle , na którym się znajduje położone jest w otoczeniu dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Mrągowo

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

205 295 zł1 233 m² 166,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wybór Mazur nie jest przypadkowy Region ten został wybrany w oparciu o wnikliwe analizy na bazie obserwacji. Wynik z nich iż, piękne działki na Mazurach z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Mazurskie

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

260 000 zł62 m² 4 213,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Magda Pakoca 31 Aug 2020, 18:19 to leszek Sprzedam mieszkanie w Mrągowie na osiedlu Mazurskim 25. Duży pokój (18.5 m2) posiada przestronny balkon skierowany na zachód. Jeden z pokoi (9m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sienkiewicza

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

279 000 zł64 m² 4 386,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie o powierzchni 63m2 na 3-im piętrze na ul. Sienkiewicza. Widok z pokoju dziennego oraz kuchni na jezioro Czos od strony wschodniej. Pokoje dla dzieci z widokiem od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Mrągowo

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

122 000 zł1 000 m² 122 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Działki Budowlano-Rekreacyjne Nad Jeziorem Kiersztanowskim w cenach do niewielkich negocjacji. Działki o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Mrągowo

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

990 000 zł9 200 m² 107,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Działka usług hotelarskich. Do usług takich zalicza się hotel, motel, zajazd, zespół domków rekreacyjnych, przyczep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Mrągowo

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

2 900 000 zł29 900 m² 96,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Działka pod hotel, zajazd, pensjonaty, domki letniskowe, kampery, campingi, pole namiotowe Działka o powierzchni 28 866 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Mrągowo

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

295 000 zł59 m² 4 991,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Ładne mieszkanie do lekkiego remontu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona, Nikutowo

Nikutowo,Mrągowo

33 000 zł700 m² 47,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna Mrągowo Nikutowo 700 m nad j. Satupie małe Tel

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Mrągowo

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

170 000 zł2 757 m² 61,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 2757 m2 w pełni uzbrojona położona w dzielnicy przemysłowej Mrągowa. Wszystkie media na działce. Dojazd drogą asfaltową. Teren działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Mrągowo

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

45 000 zł396 m² 113,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę na rod Stokrotka. Dookoła jeziora i lasy, miejsce dobre na wypoczynek i ewentualne zbiory runa leśnego. Działka zadbana i zagospodarowana. Na działce znajduje się domek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mrągowo

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

850 000 €90 m² 9 444,44 €/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 m²

Niezwykłe gospodarstwo na rajskiej wyspie! Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży gospodarstwa posadowionego na działce z gajem cytrusowym o powierzchni 7730 m wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lipowa

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

350 000 zł57 m² 6 140,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Rezerwacja! Oferujemy na sprzedaż zadbane, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,00 m2 położone na ul. Lipowej w Mrągowie. Idealne dla rodziny z dziećmi, pary, osób starszych oraz osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Przemysłowa

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

1 750 000 zł1 604 m² 1 091,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 924 m²

NA sprzedaż Nieruchomość zabudowana budynkami magazynowymi o łącznej powierzchni użytkowej 1603,6 m2 w tym parterowy budynek magazynowo-biurowy o pow. 1264,6 m2 oraz wiata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Mrągowo

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

90 000 zł4 500 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Bardzo piekna Dzialka z pozwoleniem na budowe,3 km do Mragowo , do olsztyn 50km. Das Grundstück befindet sich in einer ruhiger Wohngegend, in einen Dorf Bagienice, 3km entfernt von Sensburg (mragowo),es.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Mrągowo

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

6 000 000 zł235 000 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży teren inwestycyjny, w rewelacyjnej lokalizacji Mrągowa, z dostępem do lini brzegowej jez. Czos!, w niewielkiej odległości od Ośrodka Sportowo Wypoczynkowego "góra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Mrągowo

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

59 000 zł1 439 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna nad jeziorem juno I gwarantowanym dojściem do brzegu! Przedmiotem oferty jest n ieruchomość gruntowa o powierzchni 1439 m2 , położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Mrągowo

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

39 000 zł1 012 m² 38,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna nad jeziorem juno I gwarantowanym dojściem do brzegu! Przedmiotem oferty jest n ieruchomość gruntowa o powierzchni 1012 m2 , położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Mrągowo

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

39 000 zł1 100 m² 35,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działki budowlane w m.Popowo Salęckie. Działki podzielone po 10 Arów, 11 Arów przekwalifikowane na budowlane. Prąd i woda na działce. Bezpośredni zjazd z drogi powiatowej. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Mrągowo

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

90 000 zł1 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ogloszenie prywatne. Posiadam grunty budowlane w kilku lokalizacjach w Marcinkowie na przedmiesciach Mrągowa. Niektore z nich oprocz podstawowych mediow maja możliwość podłączenia rowniez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Mrągowo

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

252 000 zł7 200 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na Mazurach .Posiada dwie drogi dojazdowe , jest więc możliwość podzielenia na dwie mniejsze .Malowniczo położona , w sąsiedztwie nowowybudowanych domków jednorodzinnych .Na skraju lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Mrągowo

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

64 000 zł1 439 m² 44,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna Z widokiem na jezioro juno I gwarantowanym dojściem do brzegu! Przedmiotem oferty jest n ieruchomość gruntowa o powierzchni 1439 m2 , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Mrągowo

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

10 000 000 zł80 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:80 000 m²

Malowniczo usytuowany obiekt położony tuż nad brzegiem jeziora Czarnego w Mrągowie - mazurskiej stolicy muzyki Country, to wspaniałe miejsce do rodzinnego wypoczynku (w okresie letnim prowadzone są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Mrągowo

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

400 000 zł220 m² 1 818,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Parterowy lokal o pow. 220m2 położony na Osiedlu Mazurskim w Mrągowie.~Możliwość przebudowy lokalu na 2-3 mieszkania.~~Lokal posiada wszystkie media. ~~lokal idealny na: sklep , przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Mrągowo

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

4 150 000 zł1 000 m² 4 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:110 000 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej nieruchomości mieszkalno-usługowej, całorocznego Pensjonatu nad jeziorem. Sprzedaż nieruchomości "w ruchu" z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy Mrągowo

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

500 000 zł330 m² 1 515,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Promocja!~~lokal w centrum Mrągowa położony na parterze bloku mieszkalnego.~Lokal o pow 330m2 z możliwością podziału na dwa niezależne (110+220m2)~~Cena sprzedaży jest ceną netto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Nikutowo

Nikutowo,Mrągowo

650 000 zł350 m² 1 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:353 m²

Prezentujemy ofertę sprzedaży obszernego domu w Mrągowie, atrakcyjnie zlokalizowanego na osiedlu Nikutowo w pobliżu jezior i lasu. Dom mieszkalny w otoczeniu zieleni w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Mrągowo

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

630 000 zł3 056 m² 206,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 922 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość położoną na Mazurach, w Mrągowo. To miasto powiatowe, które stanowi przykład dobrze wykorzystanego potencjału rozwoju. Mrągowo jest atrakcyjne turystycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Mrągowo

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

10 143 000 zł549 m² 18 482,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:107 m²

Wójt gminy mrągowo ogłasza II publiczny przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości zabudowanej budynkiem schroniska turystycznego o powierzchni użytkowej 548,79m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Mrągowo

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

52 900 €62 m² 853,23 €/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedane!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Rynkowa

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

365 000 zł155 m² 2 354,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Sprzedam lokal użytkowy (80m2)+ mieszkanie(75m2) Łącznie: 155 m2 Powierzchnia lokalu użytkowego 80m2 Mieszkanie 75m2 - cena za mieszkanie 165 000 zł Lokal użytkowy + mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Mrągowo

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

64 000 zł1 439 m² 44,48 zł/m²

 

 

 

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij